Главная » 2015 » Февраль » 5 » Заходи масового перебування людей в приміщеннях під час проведення масових заходів у 2015 році по ЗОШ № 39
17:46

масового перебування людей в приміщеннях під час проведення масових заходів

у 2015 році по ЗОШ № 39

Дата проведення

1.

Продовжити вивчення правил пожежної безпеки серед учнів 1-9 класів у курсі занять з предмету «Основи здоров’я».

протягом

навчальних років

Класні  керівники

1 – 9 класів, Бондаренко М.В.

2.

Регулярно проводити інструктажі з питань пожежної безпеки, електробезпеки

щорічно,

1 раз у семестр

Адміністрація, класні  керівники

1 – 9 класів

3.

Проводити навчання і перевірку знань працівників з охорони праці, цивільного захисту та пожежної безпеки.

згідно чинного

законодавства

Адміністрація, голова ПК

4.

Регулярно проводити огляд приміщень та території щодо дотримання протипожежного режиму.

щорічно,

1 раз у семестр

Завгосп Олефіренко Г.М., робітник Песоцький В.Г.

5.

Розглядати систематично питання про пожежну безпеку в закладі освіти

щоквартально

Адміністрація, голова ПК, класні  керівники

1 – 9 класів

6.

Організувати проведення в закладі:

- тижня знань правил з питань

безпеки життєдіяльності;

- дня ЦЗ;

- батьківських зборів з тематики

запобігання травмування та загибелі дітей на пожежах та при виникнення

надзвичайних ситуацій з залученням

представників МНС

щорічно

вересень,квітень

квітень,травень

1 раз в півріччя

Адміністрація, начальник штабу ЦЗ Бондаренко М.В.

7.

Практично відпрацювати з учасниками навчально-виховного процесу дії на випадок пожежі та іншої надзвичайної ситуації, відповідно до планів евакуації.

щоквартально

Адміністрація, начальник штабу ЦЗ Бондаренко М.В.

8.

Вжити комплекс заходів до створення в   закладі дружини юних пожежних-рятувальників та залучення їх до участі в конкурсах у рамках Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних-рятувальників на рівні району, міста, області

упродовж навчального року

Педагог – організатор Овчеренко Ю.Р., керівник ДЮПР Панфьорова Н.М.

9.

Проводити виступи агітбригад дружин юних пожежних-рятувальників серед початкових  класів.

упродовж навчального року

Керівник  ДЮПР Панфьорова Н.М.

10.

Проводити конкурси малюнків, вікторини з безпеки життєдіяльності, з метою виховання у дітей навичок правильного поводження в різних надзвичайних ситуаціях.

протягом навчального року

Класні керівники 1 – 9 класів, вчитель ОБМ  Величко П.І.

11.

Вжити комплекс протипожежних профілактичних заходів під час проведення у навчально-виховному закладі масових виховних заходів.

протягом року

Начальник штабу ЦЗ Бондаренко М.В., завгосп Олефіренко Г.М.

12.

Організовувати екскурсії, відвідування виставок пожежно-рятувальної служби Головного управління, пожежно-рятувальних частин з метою проведення навчання правилам обережного поводження з вогнем та діями на випадок пожежі.

щорічно

Педагог – організатор Овчеренко  Ю.Р.

13.

Організувати виготовлення та становлення (поновлення) в закладі плакатів, стендів з вимогами правил безпечної життєдіяльності та куточка рятувальника.

квітень 2015р.

Педагог – організатор Овчеренко  Ю.Р.

14.

При підготовці, навчального закладу до осінньо-зимого періоду привести в належний стан:

• електромережі та електрообладнання;
  • технологічне обладнання;
  • протипожежні водопроводи.

вересень

15.

Забезпечити приміщення необхідною кількістю первинних засобів пожежогасіння, укомплектувати пожежні щити.

квітень,

серпень

16.

Перевірити шляхи евакуації дітей та персоналу на випадок надзвичайних подій. Тримати шляхи евакуації в належному стані.

постійно

17.

Провести виховні заходи,бесіди, уроки, спрямовані на запобігання пожежам від дитячих пустощів з вогнем.

січень,

грудень

Педагог – організатор Овчеренко  Ю.Р., класні керівники

1 -9 класів